Modelová řada

Přehled

Fiat Tipo Kombi

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotřeba 3,9 - 6,7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální - automatická převodovka

Detaily

Popis vozidla

Fiat Tipo kombi: komfort a charakter a ještě více prostoru pro vaši rodinu.

Design a karoserie

Moderní, elegantní a prostorný. S veškerým komfortem, který potřebujete pro sebe, svůj život a svou rodinu.

 

LED světla denního svícení DRL a světlomety integrované do mřížky chladiče s chromovanými prvky.

 

Délka 4,57 metru a střešní nosič již ve standardu.

 

Zavazadlový prostor o objemu 550 litrů můžete nastavovat a upravovat pouze jednou rukou díky systému Magic Cargo Space.

 

Interiér a prostor

ČAHOUNI JSOU VÍTÁNI

 

Tipo kombi je praktický, pohodlný a přívětivý pro vás a ostatní cestující, a to i pro ty více narostlé. Tento sympaťák pohodlně pojme pět dospělých osob s výškou až 1,87 m vpředu a 1,8 m na zadních sedadlech a poskytuje všem nejen prostor pro lokty, ale i prvotřídní místo pro nohy.

 

POHODLNĚ SE USAĎTE, VYRÁŽÍME!

 

Sedadla Fiatu Tipo kombi jsou čalouněná textilií nebo eko kůží. Nabízí nadstandardní pohodlí, a to díky dobrému vedení těla a skvělé ergonomii. Navíc vypadají dobře a jsou funkční. Nebude se vám chtít vystoupit.

 

NA PALUBU SI SEBOU MŮŽETE VZÍT CELÝ SVŮJ ŽIVOT. I ŽIVOT SVÝCH DĚTÍ NEBO SVÉHO PSA.

 

Fiat Tipo kombi nabízí 550 litrů snadno dostupného zavazadlového prostoru s nízkou hranou ložné plochy a bez schodu, který je doplněn praktickým konfigurovatelným systémem Magic Cargo Space pro zvětšení jeho objemu a větší variabilitu uspořádání. Navíc zadní dělená a sklopná sedadla umožňují vytvořit zcela rovnou ložnou plochu o délce až 1,8 metru.

 

 

 

Technologie

VŠE POD KONTROLOU

 

Přehrajte si oblíbenou hudbu, aktivujte mapy, přihlaste se na Facebook a Twitter nebo snižte své emise. Díky standardně dodávaným technologiím je vše jednodušší než kdykoliv předtím.

 

 

PROČ SE NEROZMAZLOVAT… NEBO NEROZMAZLOVAT SVÉ BLÍZKÉ?

 

Kdo říká, že byste neměli své děti rozmazlovat? Nechte je poslouchat oblíbenou hudbu z Deezer nebo TuneIn nebo připojit vaše chytré telefony k systému UConnect™ se 7” dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a LIVE službami. Poslouchejte zprávy z Reuters nebo využívejte mapy TomTom 3D. A zatímco budete čekat v zaparkovaném voze, můžete si přečíst zprávy nebo příspěvky na Facebooku nebo Twitteru.

 

 

NECHTE SE VÉST SVOU NAVIGACÍ

 

Svěřte se do rukou navigaci TomTom 3D a nechte ji, aby vám pomohla. Využívejte mapy, aktivujte si dopravní zpravodajství nebo si nechte vypočíst nejrychlejší cestu do cílové destinace díky funkci TomTom IQ Routes. Užívejte si cestu v klidu a pohodě.

 

 

MYSLÍTE SI, ŽE EKOLOGIE JE SPRÁVNÁ VĚC? 

 

Tipo kombi bylo navrženo tak, aby bylo maximálně účinné. To znamená úsporné a šetrné k přírodě. Proto systém UConnect™ nabízí technologii eco: Drive, která analyzuje váš styl jízdy a poskytuje tipy pro jeho zlepšení, nebo my: Car, jež vám mimo jiné může pomoci najít místo, kde jste zaparkovali. Ušetříte palivo, vaši energii i životní prostředí.

 

 

PARKUJTE S PŘEHLEDEM

 

Můžete sice využít někoho jiného, aby vám ukazoval, jak daleko jste od vozu za sebou při parkování. Co kdybyste ale měli pomocníka, jakým je parkovací asistent? S couvací kamerou integrovanou v systému UConnect™ bude parkování snadnější než kdykoliv předtím.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 1.4 95 k

Tento motor je základní zážehovou pohonnou jednotkou rodiny Tipo. Jedná se o robustní, spolehlivý a úsporný motor.

 

Zážehový motor 1.4 T-Jet 120 k  |  Zážehový motor 1.6 E-Torq 110 k AT6  |  Zážehový motor/LPG 1.4 T-Jet 120 k


Vznětový motor 1.3 MultiJet 95 k  |  Vznětový motor 1.6 MultiJet 120 k  |  Vznětový motor 1.6 MultiJet 120 k DDCT

Motor MultiJet je srdcem řady Tipo. Kombinuje živý výkon a nízkou spotřebu paliva ve všech podmínkách. Inovativní vstřikovače systému MultiJet umožňují až 8 vstřiků na jeden pracovní cyklus, což za pomoci pokročilé strategie Injection Rate Shaping (IRS) optimalizuje spalování a zajišťuje jemnější a tišší běh motoru, jako i nízkou spotřebu paliva a emise.

 

 

BEZPEČNOST

 

Klid na duši

Fiat Tipo kombi je vybaven několika vysoce moderními bezpečnostními systémy již ve standardu. Jedná se například o 6 airbagů a systém ESC s asistentem rozjezdu do kopce Hill Holder, protiblokovacím systémem brzd ABS, elektronickým rozdělováním brzdné síly EBD a sledování tlaku v pneumatikách TPMS.

 

6 airbagů

Fiat Tipo kombi je vybaven 6 airbagy (čelními, bočními a okenními), které poskytují nejvyšší ochranu.

 

ESC

Maximální aktivní bezpečnost a dokonalá kontrola v nouzových situacích nebo na kluzkém povrchu díky důmyslnému systému elektronické kontroly stability ESC. Tento systém zahrnuje kontrolu prokluzu a kontrolu snížení točivého momentu motoru (ASR/MSR), prediktivní brzdový asistent (PBA), kontrolu stability (TCS), Hill Holder (HSA), kontrolu proti převrácení (ERM) a systém kontroly trakce (TCS).

 

Systém automatického nouzového brzdění (AEB)

Tipo kombi je vybaven radarovým systémem automatického nouzového brzdění (AEB), který odhaluje potenciální riziko nehody a v závislosti na tom aktivuje brzdový systém.

 

Adaptivní tempomat (ACC)

Radar umístěný v přední části modelu Tipo kombi detekuje vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a v případě potřeby upraví rychlost, aby byl dodržen bezpečný odstup.

 

Omezovač rychlosti

Nastavte nejvyšší rychlost, kterou chcete jet, a vaše Tipo kombi ji bude udržovat po celou dobu až do cílové destinace.

 

 

OVLÁDÁNÍ

 

ASR

Protiprokluzový systém ASR zabraňuje protáčení poháněných kol snížením výkonu motoru a působením na brzdy, čímž optimalizuje trakci i na kluzkém povrchu.

 

Hill Holder

Hill Holder poskytuje pomoc při rozjezdu do kopce tím, že po dobu přibližně 2 sekund udržuje tlak v brzdové soustavě. Tím odstraňuje potřebu použití ruční brzdy.

 

Karoserie             

Díky rozsáhlému použití vysokopevnostní oceli (přibližně 80 %) a strukturálním lepidlům má Fiat Tipo kombi lehkou a pevnou samonosnou karoserii. Výsledkem je nízká hmotnost, prvotřídní jízdní dynamika a působivá odolnost v případě nárazu.

  

Zavěšení McPherson

S nezávislým zavěšením McPherson vpředu a vlečenou nápravou s torzní příčkou vzadu má Fiat Tipo kombi spolehlivý, lehký a výkonný systém zavěšení, který pomocí tlumičů pérování s proměnlivou charakteristikou tlumení snižuje naklánění karoserie během zatáčení.

  

Průměr otáčení

I v těch nejtěsnějších místech je Fiat Tipo kombi obratný díky rekordnímu průměru otáčení méně než 11 metrů.

 

 

Přehled

Fiat Tipo Kombi

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat Tipo Kombi
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat Tipo Kombi vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy